Clear Clear
Spitalul de Recuperare Borsa
Text Mic Text Mediu Text Mare   Imprimare Text   Sitemap
Clear
Clear
Publicat in 03.06.2024
Personalul medical si structura

Personalul medical si structura

Personalul medical si sectiile Spitalului de Recuperare Borsa

COMITET DIRECTOR/CONDUCERE
          sageataDr. Lupaşcu Florin-Manager;
          sageataDr. Stirb Ovidiu-Director Medical;
          sageataEc. Băg Maria-Director Financiar-Contabil;
          sageataAsist. Sef Steţco Angelica.

I. SECȚIA MEDICINĂ INTERNĂ  33 PATURI
          1. DR. ANDREICA OANA MARIA
          2. DR. DINCĂ ILEANA
          3. DR. COCEAN GEORGIANA
          4. AS. MED. HOTEA ILEANA
          5. AS. MED. HOJDA LIVIA
          6. AS. MED. ILBAN IOANA
          7. AS. MED. IUSCO LIVIA
          8. AS. MED. MAGA IRMA
          9. AS. MED. MARIȘ IRINA
        10.AS. MED. ROMAN A. MARIA
        11. AS. MED. IVAȘCU CORINA
        12. AS. MED. TIMIȘ ADRIANA
        13. AS. MED. TIMIȘ PALAGA
        14. AS. MED. TOMOIAGĂ ILEANA
        15. AS. MED. COMAN IOANA
        16. AS. MED. ROMAN MĂDĂLINA
        17. AS. MED. TOMOIAGĂ ADRIANA IOANA


II. SECȚIA CARDIOLOGIE  25 PATURI
          1. DR. MIHALI MIHAELA SIMONA LIBANA
          2. DR. BOER ARMAND
          3. AS. MED. COMAN ELENA
          4. AS. MED. GRAD MĂRIOARA
          5. AS. MED. MARINCAT NIȚA ALINA
          6. AS. MED. ROMAN VALERICA
          7. AS. MED. COMAN ILEANA
          8. AS. MED. ȘIMON FLORICA
          9. AS. MED. HOLICI ANGELICA SICA
        10. AS. MED. VLAD IRINA
        11. AS. MED. VLAD MARIA


III. COMPARTIMENT NEUROLOGIE  25 PATURI
          1. DR. MACHEDON SILVIA
          2. DR. LIVADARU ANDREEA CRISTINA
          3. AS. MED. PETRAR SIMONA
          4. AS. MED. CHINDRIȘ MARIA
          5. AS. MED. CHIȘ LILIANA
          6. AS. MED. MARIȘ PALAGA
          7. AS. MED. MIHALI SILVIA
          8. AS. MED. MIHALI MARIA IULIANA
          9. AS. MED. STETCO CAROLINA ANGELA
        10. AS. MED. TIMIȘ MARIA
        11. AS. MED. DANCI CRISTINA


IV. SECȚIA CHIRURGIE GENERALĂ  40 PATURI
          1. DR. MIHALI IOAN EMILIU
          2. DR. ȚUI ION
          3. DR. POPA VITALIE
          4. DR. STOICA IOAN
          5. AS. MED.TOMOIAGĂ IOAN
          6. AS. MED. BORA CLAUDIA ELENA
          7. AS. MED. MÎȚ ROCHIANA
          8. AS. MED. ROMAN GABRIELA
          9. AS. MED. SĂRĂSOAN LIȘCA
        10. AS. MED. SANDU MARIA EVA
        11. AS. MED. TIMIȘ ADINA FLORINA
        12. AS. MED. COMAN NITA
        13. AS. MED. MIHALI MARIANA
        14. AS. MED. ȘOMLEA ADRIANA


V. COMPARTIMENT ORTOPEDIE-TRAUMATOLOGIE
          1. DR. LUPAȘCU FLORIN
          2. DR. ȘTIRB OVIDIU
          3. DR. DINU BOGDAN
          4. AS. MED. COMAN MARIA
          5. AS. MED. IVAȘCU ALINA
          6. AS. MED. TIMIȘ ANA
          7. AS. MED. RUNCAN IOANA
          8. AS. MED. VENTEL ANDREI


VI. COMPARTIMENT OFTALMOLOGIE-ORL
          1. DR. CATARGIU OTILIA
          2. DR. HOTEA GHEORGHE
          3. DR. DINCĂ DUMITRU SEVERIAN
          4. DR. TARE BUD DIANA
          5. AS. MED. BURNAR MIHAELA
          6. AS. MED. MIHALI MARIANA


VII. BLOC OPERATOR
          1. AS. MED. NISTOR IOANA
          2. AS. MED. COMAN NĂSTACA
          3. AS. MED. HORJ LIVIA
          4. AS. MED. ȘTEȚCO ILEANA
          5. AS. MED. TIMIȘ WANDANA
          6. AS. MED. ȘTECKO LAURA
          7. AS. MED. TIMIȘ ADRIANA


VIII. ANESTEZIE TERAPIE INTENSIVĂ -ATI ȘI UTS
          1. DR. DRIRA SLIM
          2. DR. PALAS GEORGE IONUȚ
          3. DR. COMAN DANIEL
          4. AS. MED. BÂTCĂ ILEANA
          5. AS. MED. HORJ LĂCRĂMIOARA
          6. AS. MED. MIHALI ANGELICA
          7. AS. MED. POP RAMONA
          8. AS. MED. ȘTEȚCU MARIANA
          9. AS. MED. COMAN MARIA
        10. AS. MED. MITROFAN GABRIELA
        11. AS. MED. COMAN LENUȚA CLAUDIA
        12. AS. MED. ȘTEȚCU MARIA


IX. UNITATE TRANSFUZII SANGUINE -UTS
          1. AS. MED. MIHALI CRINA
          2. AS. MED. TOMOIAGA MARIA ALINA
          3. AS. MED. ȘUȘCA MARIA


X. COMPARTIMENTUL PRIMIRE URGENȚE -CPU
          1. DR. GRAD NĂSTACA
          2. DR. SĂRĂSOAN REMUS IOAN
          3. DR. VOICULESCU LUCA ADRIAN
          4. DR. ANDREI MARIANA BOGDAN
                  
          ASISTENȚI ÎN COMPARTIMENTUL PRIMIRE URGENȚE -CPU
          1. AS. MED. VLAD L. MARIA
          2. AS. MED. BORA GHEORGHE
          3. AS. MED. BORHA MARIA
          4. AS. MED. BORODI IOAN OCTAVIAN
          5. AS. MED. DANCI GRIGORE
          6. AS. MED. DER ATTILA REMUS
          7. AS. MED. DER MARIANA
          8. AS. MED. GRAD ILEANA
          9. AS. MED. IUSCU VASILE
        10. AS. MED. MIHALI MONICA
        11. AS. MED. MIHALI SAVA
        12. AS. MED. MIHALCA ILEANA
        13. AS. MED. TOMOIAGĂ NĂSTACA
        14. AS. MED. TIMIȘ ILEANA MARIANA
        15. AS. MED. URDAȘ GHEORGHE
        16. AS. MED. VLAD P. MARIA
        17. AS. MED. DANCI CLAUDIA NIȚA


XI. COMPARTIMENT PEDIATRIE  15 DE PATURI
          1. DR. CARP  VIORICA
          2. DR. FROROIU SOCIA LAVINIA
          3. AS. MED. HOJDA VALERIA
          4. AS. MED. HORGOȘ ALINA
          5. AS. MED. TOMOIAGĂ MARIA
          6. AS. MED. TIMIȘ ALINA
          7. AS. MED. POP ANIȘOARA
          8. AS. MED. TIMIȘ MARIA AMALIA
          9. AS. MED. DIETETICĂ DANCI CARMEN
        10. AS. MED. VLAȘIN MARIA
        11. AS. MED. FLUȚAR IOANA


XII. SECȚIA OBSTETRICĂ-GINECOLOGIE  17 PATURI
          1. DR. MACHEDON ALEXANDRU
          2. DR. NECHITA IOANA CĂTĂLINA
          3. AS. MED. CIUBAN CAMELIA
          4. AS. MED. COMAN IOANA
          5. AS. MED. DANCIU LUMINIȚA
          6. AS. MED. HORJ MARIA
          7. AS. MED. LIPOSCHI MARIA NĂSTACA
          8. AS. MED. TOMOIAGĂ MARIA
          9. AS. MED. BURDEȚI LUCIANA
        10. AS. MED. TIMIȘ GAROFIȚA
        11. AS. MED. VID MARCELA


XIII. SECȚIA RECUPERARE MEDICINĂ FIZICĂ SI BALNEOLOGIE I sageata47 PATURI
          1. DR. VAȘADI GABRIEL MARCEL
          2. DR. IUGA ILEANA MIRELA
          3. DR. CHIRIAC MARIA
          4. AS. MED. MAGDĂU DELIA
          5. AS. MED. BERCI MARIA
          6. AS. MED. BURDEȚI LUCIANA
          7. AS. MED. DANCIU LILIANA
          8. AS. MED. MIHALI MARIA
          9. AS. MED. POP CARMEN
        10. AS. MED. ȘANDRU IOANA
        11. AS. MED. TOMOIAGĂ ILIȘCA
        12. AS. MED. MIHALI MIRELA
        13. AS. MED. DANCI CORINA


XIV. SECȚIA RECUPERARE MEDICINĂ FIZICĂ ȘI BALNEOLOGIE II  47 PATURI
          1. DR. ȘTEFĂNESCU GEORGE
          2. DR. KULCSAR LORAND LASZLO
          3. DR. BODGAN MARIANA
          4. AS. MED. MARIȘ ILEANA GABRIELA
          5. AS. MED. GRAD MĂRICUȚA
          6. AS. MED. MIHALYI DINA
          7. AS. MED. MOSUȚ CORNELIA
          8. AS. MED. POP ILEANA
          9. AS. MED. ȘTEȚCO CĂLINA
        10. AS. MED. ȘTEȚCO MARIA
        11. AS. MED. TIMIȘ MONICA
        12. AS. MED. VASILE OANA ANA
        13. AS. MED. COMAN CĂLINA
        14. AS. MED. CIOLPAN MĂRICUȚA


XV. SECȚIA RECUPERARE MEDICINĂ FIZICĂ SI BALNEOLOGIE III  47 PATURI
          1. DR. ANDREICA ELENA
          2. DR. MINJINEANU RODA EMANUELA
          3. AS. MED. VANCEA ANAMARIA
          4. AS. MED. CHIȘ CLAUDIA
          5. AS. MED. GRAB SICA
          6. AS. MED. HOJDA MARIA
          7. AS. MED. LIPOSCHI VOICHIȚA
          8. AS. MED. DANCI LENUȚA
          9. AS. MED. TIMIȘ MARIUȚA
        10. AS. MED. VLAD MARIA
        11. AS. MED. TOMOIAGĂ MARIA
        12. AS. MED. MIHALI ELENA
        13. AS. MED. ANDREICA OANA
        14. AS. MED. VLAȘIN LENUȚA MARIA


XVI. SECȚIA RECUPERARE  MEDICINĂ FIZICĂ ȘI BALNEOLOGIE IV 47 PATURI
          1. DR. ȘTEFĂNESCU CRISTINA
          2. DR. MAGDĂU IULIA MARIA
          3. AS. MED. HĂBĂGĂU SIMONA LILIANA
          4. AS. MED. BARANY ELENA
          5. AS. MED. COMAN LĂCRĂMIOARA
          6. AS. MED. MĂLINA HANȚIG TAMARA
          7. AS. MED. MIRCEA VIORICA
          8. AS. MED. LIHET NIȚA
          9. AS. MED. TOMOIAGĂ ILEANA
        10. AS. MED. FRUNZA VERONICA
        11. AS. MED. SANDU ANDREA DIANA


XVII. STERILIZAREA CENTRALĂ
          1. AS. MED. ZANET SABINA
          2. AS. MED. APOSTOL LIVIA
          3. AS. MED. TOMOIAGA AXENIA
          4. AS. MED. MIHALI SAVA
          5. AS. MED. MIRCEA MARIA


XVIII. BLOC ALIMENTAR
          1. AS. MED. ROMAN DANIELA


XIX. FARMACIE CU CIRCUIT ÎNCHIS
          1. FARMACIST COMAN DINA
          2. FARMACIST TIMIȘ DUMITRU
          3. AS. FARM. TIMIȘ ANGELA
          4. AS. FARM. TIMIȘ LENUȚA
          5. AS. FARM. MIHALI LAURA


XX. LABORATOR IMAGISTICĂ MEDICALĂ (RADIOLOGIE)
          1. DR. DANCI GEORGETA OFELIA
          2. DR. FANGLI DANIEL
          3. DR. ZEBRENIUC FLAVIA
          4. AS. MED. FONT MĂRIOARA
          5. AS. MED. COTOS RALUCA
          6. AS. MED. TIMIȘ ELENA
          7. AS. MED. ROMAN IOANA
          8. AS. MED. ROȘCA ANUȚA
          9. AS. MED. SIGHIARTĂU AURICA
        10. AS. MED. TIMIȘ MIHAI
        11. AS. MED. TIMIȘ RADU
        12. AS. MED. TOMOIAGĂ ELENA
        13. AS. MED. TOMOIAGĂ NADINA
        14. AS. MED. TOMOIAGĂ SAVA

XXI. LABORATOR EXPLORĂRI FUNCȚIONALE
          1. AS. MED. ȘTEȚCO CORINA
          2. AS. MED. MIHALI TANIA
          3. AS. MED. TIMIȘ CORNELIA
          4. AS. MED. TIMIȘ IBOLYA


XXII. LABORATOR ANALIZE MEDICALE
          1. DR. BOLOHAN GEORGIANA
          2. BIOLOG ȚICALĂ IOAN
          3. CHIMIST HOJDA LILIANA
          4. BIOLOG BOLOG DANIELA MARIA
          5. BIOLOG TIMIȘ LENUȚA
          6. AS. MED.LABORATOR POP I. VIORICA
          7. AS. MED. CHIFOR ILEANA
          8. AS. MED. CICIOC CORINA MARIA
          9. AS. MED. MAGDĂU BOGDAN VASILE
        10. AS. MED. POP VIORICA
        12. AS. MED. IVAȘCU ANA VERONICA
        13. AS. MED. TIMIȘ IOANA
        13. AS. MED. TIMIȘ SIMONA
        14. AS. MED. ANDREICA ILIȘCA MONICA
        15. LABORANT DANCI IOANA


XXIII. LABORATOR RECUPERARE MEDICALĂ FIZICĂ ȘI BALNEOLOGIE (BAZĂ DE TRATAMENT)
          1. DR. ANDREICA ELENA
          2. DR. PAȘCA GABRIEL SORIN
          3. FIZIOKINETOTERAPEUT LUCZAS NORICA
          4. KINETOTERAPEUT TIMIȘ LILIANA
          5. KINETOTERAPEUT LEORDEAN ANAMARIA CRISTINA
          6. KINETOTERAPEUT MIHALI ILEANA COSMINA
          7. KINETOTERAPEUT ȘTIRB ANDREEA
          8. KINETOTERAPEUT VLAD MARIA
          9. KINETOTERAPEUT TIMIȘ MARIA
        10. KINETOTERAPEUT APOSTOL ȘTEFANIA
        11. KINETOTERAPEUT KRAFCIC RAMONA
        12. AS. MED. ROMAN VALERIA
        13. AS. MED. ȘOFRONICI MĂRIOARA
        14. AS. MED. CAIA ERIKA
        15. AS. MED. COMAN MARIANA
        16. AS. MED. PANCI DANIELA
        17. AS. MED. ZOICAS ANA
        18. AS. MED. IVAȘCU ANGELA
        19. AS. MED. IEREMIAȘ IONELA
        20. AS. MED. BOTEZATU PARASCHIVA
        21. AS. MED. ȘTEȚCO VASILE
        22. AS. MED. MIHALI CRISTIAN
        23. AS. MED. TIMIȘ DORINA
        24. AS. MED. ANGHEL RAMONA

          ASISTENȚI MASAJ
          1. AS. MED. MIHALI IOAN
          2. AS. MED. ȘTEȚCO NICULIȚĂ
          3. AS. MED. TOMOIAGĂ REMUS
          4. AS. MED. TOMOIAGĂ IOAN GHEORGHE


XXIV. COMPARTIMENT DE PREVENIRE A INFECȚIILOR ASOCIATE ASISTENTEI MEDICALE (C.P.I.A.A.M.)
          1. AS. MED. BOT MARIA
          2. AGENT D.D.D. ANDREICA MARCEL
          3. AS.MED. MIHALI ROMEO


XXV. DISPENSAR TBC
          1. DR. MIHALI MARIA MEDIC PNEUMOLOG


XXVII. AMBULATORIU INTEGRAT DE SPECIALITATE:

          CABINET MEDICINĂ INTERNĂ
          1. DR. ANDREICA OANA MARIA
          2. DR. DINCĂ ILEANA

          CABINET ORL
          1. DR. DINCĂ DUMITRU SEVERIAN

          CABINET OFTALMOLOGIE
          1. DR. CATARGIU OTILIA
          1. DR. HOTEA GHEORGHE
          
           CABINET NEUROLOGIE
          1. DR. MACHEDON SILVIA
          2. DR. IUGA ILEANA MIRELA
          3. DR. LIVADARU ANDREEA CRISTINA

          CABINET CARDIOLOGIE
          1. DR. MIHALI MIHAELA SIMONA LIBANA

           CABINET CHIRURGIE GENERALĂ
          1. DR. MIHALI EMILIU IOAN  
          2. DR. ȚUI ION
          3. DR. STOICA IOAN

           CABINET REUMATOLOGIE
          1. DR. ȘTEFĂNESCU GEORGE

           CABINET OBSTETRICĂ-GINECOLOGIE
          1. DR. MACHEDON ALEXANDRU

           CABINET DERMATOVENEROLOGIE
           1. DR. STURZU NĂSTASE DOINA

          CABINET MEDICINA MUNCII
          1. DR. ȘTEFĂNESCU CRISTINA
          2. DR. VĂLEAN DIANA DORIS

          CABINET ORTOPEDIE-TRAUMATOLOGIE
          1. DR. LUPAȘCU FLORIN
          2. DR. ȘTIRB OVIDIU LIVIU
          3. DR. DINU BOGDAN

          CABINET PEDIATRIE
          1.DR. CARP VIORICA
          2.DR. FLOROIU SONIA-LAVINIA

          CABINET UROLOGIE
          1.DR. DRĂGULESCU NICOLAE

          CABINET RECUPERARE MEDICINĂ FIZICĂ ȘI BALNEOLOGIE
          1.DR. ANDREICA ELENA
          2.DR. VAȘADI GABRIEL-MARCEL

         CABINET ENDOCRINOLOGIE
          1.DR. FRICIU ANDREEA NICOLETA

         CABINET PSIHIATRIE
          1.DR. DOBRICAN LIVIA ROXANA

        CABINET PNEUMOLOGIE
          1.DR. ILISIU ANDRADA


XXVII. BIROUL DE EVALUARE ȘI STATISTICĂ MEDICALĂ
          1. MIHALI IOANA ALINA
          2. ANALIST PROGRAMATOR ȘANDRU CORINA MARIA  
          4. REGISTRATOR MEDICAL IEREMIAȘ DORINA
          5. REGISTRATOR MEDICAL ȘTEȚCO ILEANA
          6. REGISTRATOR MEDICAL COCIAN MARIA
          7. REGISTRATOR MEDICAL VENȚEL ADRIANA SIMONA
          8. REGISTRATOR MEDICAL GHEORGHIU ADELINA
          9. REGISTRATOR MEDICAL TIMIȘ ANDRA IOAN
        10. REGISTRATOR MEDICAL TIMIȘ MONICA
        11. REGISTRATOR MEDICAL TIMIȘ FELICIA
        12. REGISTRATOR MEDICAL TIMIȘ MARIA
        13. STATISTICIAN SĂTEANU ADRIAN
        14. STATISTICIAN VANCEA CLAUDIA
        15. STATISTICIAN BOROȘ GABRIELA
        16. STATISTICIAN ROMAN ANDREEA
        17. STATISTICIAN ROMAN CRISTIAN TOADER
        18. STATISTICIAN ȘTEȚCO CLAUDIA MARIA
        19. STATISTICIAN POP OANA
        20. STATISTICIAN SCHISZER MIA



Clear
Clear Clear
Casa de Asigurări de Sănătate MaramureşDirecţia de Sănătate Publică MaramureşMinisterul SănătăţiiGDPR

© 2007-2024 Spitalul de Recuperare Borşa | str. Floare de Colţ, nr. 1, Borşa, Maramureş | 0262 342120 | 0262 343169

Aceasta pagina a fost vizitata de 52.811 ori, iar acest website de 1.131.129 ori. Avem 2 vizitatori on-line.

King Systems® King Systems | Web Design | Web Development | Web Hosting | Logo Design
Clear Clear